Gabinet stomatologiczny Duo–Dental: implanty zębów

implanty

 

implantologia

 

Utrata nawet jednego zęba pociąga za sobą zmiany w układzie stomatognatycznym, polegające na wysuwaniu się zębów z zębodołu, poruszaniu bądź wychylaniu żeby trafić do kontaktu z zębami przeciwstawnymi.

Wobec tego, ważne jest uzupełnianie brakujących zębów możliwie jak najszybciej. Jedną z metod uzupełniania zębów jaką daje nam XXI wiek jest implantologia. Wszczepienie tytanowego korzenia daje szansę posiadania własnego zęba. Zabieg ten przeprowadza się w miejscu braku zębowego po czasie potrzebnym do regeneracji tkanek miękkich i twardych, czyli dziąsła i kości.

Możliwe jest także błyskawiczne umiejscowienie implantu w zębodole po usuniętym zębie. Zastosowanie implantów umożliwia nam zachowanie w całości zębów własnych pacjenta poprzez eliminację konieczności ich szlifowania. Stosowanie implantów zębów możliwe jest także w brakach mnogich zębów w połączeniu z mostami porcelanowymi. W brakach rozległych dopuszczalne jest oparcie na implantach ruchomych uzupełnień protetycznych.

W bardzo trudnych warunkach, gdzie nie ma miejsca na pogrążenie pełnowymiarowych implantów, wykorzystujemy system mini-implantów połączonych z protezą całkowitą przy pomocy zatrzasków, co daje pewne utrzymanie uzupełnienia protetycznego na podłożu.

 

 

Kontakt i dane firmowe

Adres: Lipowa 62,
05-123 Dąbrowa Chotomowska
powiat legionowski, gmina Jabłonna

tel.kom.:


693 708 574

662 079 194

tel./fax:
(22) 669-69-35
Nip: 5431803143
E-mail: duodental.d.ch@gmail.com