Stomatologia estetyczna

W naszym gabinecie stomatologicznym mogą skorzystać Państwo z profesjonalnych usług w ramach stomatologii estetycznej. W dzisiejszych czasach piękno zębów staje się równie ważne zdrowiu jamy ustnej. Dzięki niemu możemy czuć się pewniej i bez skrępowania uśmiechać się nawet do nieznajomych. Nowoczesna stomatologia estetyczna daje szerokie możliwości nie tylko w zakresie rekonstrukcji zębów oraz uzupełniania ich braków, ale również pozwala na korekcje ich kształtu i koloru.

Stomatologia estetyczna w Duo-Dental obejmuje m.in. następujące usługi:

  • skaling, piaskowanie i fluoryzacja zębów – to zabieg przeznaczony do skutecznego usuwania z powierzchni zębów kamienia nazębnego i osadu, fluoryzacja zabezpiecza zęby przed próchnicą. Po przeprowadzonym zabiegu zęby wyglądają jaśniej, ich kolorystyka staje się równomierna, poprawia się gładkość i blask
  • bezpieczne wybielanie zębów – wykorzystujemy sprzęt przeznaczony do wybielania gabinetowego, a także proponujemy wybielanie w domu z użyciem systemów nakładek
  • zabiegi z użyciem materiału kompozytowego – nadanie zębom pożądanego kształtu, usuwanie diastemy

Podczas zabiegów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, który daje najlepsze efekty. Usuwanie kamienia nazębnego następuje za pomocą ultradźwięków oraz nowoczesnych piaskarek, które precyzyjnie wygładzają strukturę każdego zęba, usuwając nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Pacjent może kontrolować postęp i rezultaty prac na monitorze kamery zewnątrzustnej (SIROCAM/SIRONA GERMANY).

Dla piękna i zdrowia zębów warto regularnie kontrolować całą jamę ustną. Stomatolog Duo-Dental zaprasza pacjentów z miast Legionowo czy Jabłonna oraz okolicznych na wizytę. Podczas niej będą Państwo znajdowali się pod opieką wykwalifikowanego specjalisty, który przeprowadzi kontrolę jamy ustnej i zaproponuje Państwu najlepszy sposób na poprawę uśmiechu. Także służymy poradami dotyczącymi technik szczotkowania zębów i higieny jamy ustnej oraz wskazówkami żywieniowymi, aby zęby mogły wyglądać spektakularnie na długi czas.

Duo-Dental – stomatologia estetyczna Jabłonna, Legionowo – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!